Oto Apka!

Opublikowano: 2011.12.16 o 13:12

Obiecywaliśmy Wam jedną super funkcję na tydzień, ale musimy złamać obietnicę... nie wytrzymaliśmy i w tym tygodniu będą dwie "funkcje". Kumpello ma APKĘ NA ANDROIDA. Możecie ją już teraz pobrać. Za darmo! Także korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi opłatami i obiecujemy Wam, że wszystkie funkcje, które widzicie w wersji 1.0 pozostaną darmowe. Włożyliśmy w naszą apkę dużo pracy i serca. To naszym zdaniem najlepsze, co Wam do tej pory zaoferowaliśmy. Zależy na ta tym, żebyście ją polubili tak jak my :-) A wiecie co jest najlepsze? Znajdziecie tu już pierwszego dnia więcej użytkowników niż w porównywalnych programach. Udanego randkowania z mobilnym kumpello.

 

pobierz

 

 

Nowość: wersja 1.1:

Dodaliśmy możliwość korzystania z profili wyszukiwania.

 

Nowość: wersja 1.0.2:

Dodaliśmy widok radaru offline i zatroszczyliśmy się o oszczędność baterii.


Wiemy, że macie sporo pytań związanych z tym programem. Oto najczęstsze z nich:

1. Co z innymi systemami?
Będzie też apka na system iOS. Jest już prawie gotowa i czeka na ostatni lifting. Niebawem pojawi się także zestaw dodatkowych funkcji. Jesteśmy otwarci też na inne systemy smartfonowe (na zwykłe telefony nie), pod warunkiem, że są nowoczesne i staną się popularne. W tej chwili żaden inny system nie spełnia tych kryteriów.

2. Nie mogę się zalogować!
Błąd logowania z niektórych kont został rozwiązany 16.12. Aktualizacja apki nie jest wymagana.

3. Gdzie mogę zgłosić błąd?
Jeżeli masz problem z obsługą telefonu lub apki, skontaktuj się z jednym z przewodników.
Jeśli stwierdziłeś błąd, prześlij jego dokładny opis, model telefonu oraz wersję systemu na formularz.

4. Jaki telefon muszę posiadać?
Dowolny telefon z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej. Apka najlepiej oczywiście działa z nowoczesnym telefonem z dobrym ekranem, ale staraliśmy się, żeby dało się z niej korzystać także na słabszych urządzeniach.

Zapraszamy także do grupy http://kumpello.pl/group/6282