Nowa fajna funkcja: tapety

Opublikowano: 2011.12.28 o 16:12

Ta funkcja ucieszy na pewno wszystkich, którzy lubią się wyróżniać. Od dziś możecie wybrać jedną z trzech dodatkowych tapet, która będzie się pojawiała na Waszych profilach oraz każdej zakładce należącej do niego. Jeśli pomysł Wam się spodoba, to na pewno pojawią się kolejne tapetki.

Tapety to pierwsza płatna funkcja na kumpello. Mamy nadzieję, że ten pomysł uspokoi wszystkich, którzy obawiają się, że w pewnym momencie podstawowe funkcje staną się płatne. Kumpello jest wprawdzie serwisem komercyjnym, ale jego głównym założeniem jest darmowy dostęp do wszystkich funkcji kanału WWW, które są potrzebne do randkowania. Płatne będą tylko gadżety, które można mieć... ale nie trzeba. Wszystkim, którzy zdecydują się na zakup tapetki ogromnie dziękujemy!

Na koniec techniczna uwaga: zarówno tapety jak i cały serwis wyglądają najlepiej na nowoczesnych ekranach.Przy rozdzielczościach mniejszych niż 1280x768 pikseli tło strony jest niewidoczne. Przed zakupem tapety, polecamy sprawdzenie jej podglądu.

 

Jeżeli w procesie wykupowania usługi pojawią się jakieś problemy, przeczytajcie koniecznie informacje na temat reklamacji na dole strony z tapetami.