Grupy zainteresowań - podstawowe zasady

Opublikowano: 2012.01.12 o 16:01

Tworząc kumpello wyszliśmy z założenia, że naszych użytkowników łączy coś więcej niż orientacja seksualna i stworzyliśmy możliwość dodawania grup zainteresowań. Mieliśmy rację: po 4 miesiącach mamy ponad 6.000 takich grup. Niestety mamy też spory bałagan i czasami grupy stają się tablicą ogłoszeń, pomocą techniczną albo autopromocją. Nie o to chodziło. Skrupulatnie poprawiamy, łączymy i usuwamy grupy. Chcielibyśmy każdego z osobna informować o powodach i wytłumaczyć o co dokładnie chodzi, ale jest Was za dużo... Przy kilkudziesięciu tysiącach użytkowników musimy korzystać z takich form jak blogi czy automatyczne powiadomienia.

Prosimy Was więc w tym miejscu o przestrzegania kilku prostych zasad. Zakładając grupę pomyśl, czy mógłbyś określić ją "zainteresowaniem" i to takim, które mogą dzielić z Tobą inny userzy. Nie zakładaj grup, których celem jest promowanie Twojej firmy czy produktów - zapytaj nas o reklamę. Nie korzystaj z grup w formie wątków dyskusyjnych - skorzystaj lepiej z tablic istniejących już grup. Nie twórz grup, których treścią są wypowiedzi o Tobie samym - zrób to na profilu. "Zainteresowaniem" nie są też problemy techniczne, sugestie czy pytania - skorzystaj z tablicy grupy kumpello lub pomocy technicznej. Wreszcie na koniec... nie obrażaj nikogo, nie dubluj grup i oznaczaj je odpowiednio. To wszystko :-)

Jeśli Twoja grupa została usunięta, otrzymasz automatyczne powiadomienie. Uszanuj powyższe zasady i nie zakładaj jej ponownie. Dziękujemy!