Centrum bezpieczeństwa

Opublikowano: 2012.02.02 o 16:02

Kumpello to nowoczesny i bezpieczny portal randkowy... nazwa zobowiązuje. Nie trudno się domyślić, że bywamy celem mniej lub bardziej udolnych ataków. Poza spamem, który trafił do statusów i wiadomości kilkunastu użytkowników oraz do naszych skrzynek, nie odnotowaliśmy na szczęście żadnych wpadek. Wysokie bezpieczeństwo ma jednak skutki uboczne, bo chroniąc dostęp do Waszych kont, czasami utrudniamy Wam korzystanie z portalu.

Postanowiliśmy, że damy Wam możliwość wyboru. Efektem naszej pracy jest zakładka "bezpieczeństwo" w ustawieniach portalu. Znajdziecie tam funkcje do sprawdzenia siły hasła, dopuszczenia logowania z różnych komputerów równocześnie oraz historię logowań i zmian hasła. Zamieściliśmy również kilka ogólnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa danych.

Dotychczas udało się nam uniknąć takich problemów jakie miał Facebook, czy Wykop. Aby utrzymać wysoki poziom zabezpieczeń potrzebujmy Waszej pomocy. Jeżeli zetkniecie się z podejrzanymi aktywnościami, informujcie o tym niezwłocznie nas lub przewodników kumpello.

Życzymy bezpiecznego i skutecznego randkowania :)