Zapraszamy do reklamy

Opublikowano: 2012.02.08 o 09:02

Kilka miesięcy temu pisaliśmy na blogu, że postaramy się uniknąć emitowania reklam w formacie flash. Wyraziliśmy wówczas obawę, że rynek może zweryfikować nasze plany. Tak też się stało. Giganci jak Facebook czy Google docierają do tak ogromnych mas i zapisują tak szczegółowe dane użytkowników, że są w stanie zrezygnować z klasycznych form reklamowych na swoich portalach oferując w zamian za to wielki zasięg i celność. My niestety mam trochę mniej użytkowników :) Nie jesteśmy też międzynarodowym portalem jak Gay Romeo, który może liczyć na wsparcie setek tysięcy userów z całego świata. Póki co musimy więc umożliwić sponsorom portalu korzystanie z formatu flash.

Przez następne tygodnie będziemy sporo eksperymentować w tej kwestii. Pewne jest, że na kumpello będzie reklama. Naszym zadaniem jest ustalenie formatów i miejsc, które nie będą zbyt inwazyjne a równocześnie będą zauważalne i skuteczne. Myślimy też o funkcji wyłączenia reklam, ale w tej chwili nie możemy podać żadnych konkretnych terminów.

Liczymy na Wasze wsparcie i wyrozumiałość. Dziękujemy także wszystkim, którzy skorzystali z wprowadzonych ostatnio płatnych funkcji. Stopień w jakim z nich korzystacie ma oczywiście ogromny wpływ na intensywność reklamy na portalu. Dziękujemy!