Dziś kolejna, duża aktualizacja naszej apki na Androida

Opublikowano: 2013.05.29 o 14:05

Kumpello w wersji 1.4 nauczył się wielu nowych rzeczy. Najważniejsza to fotki w prywatnych wiadomości. Możesz je wysyłać z telefonu, kamerki oraz z chmury. Tak jak w przypadku privów na portalu, dodane fotki dopisują się do Twoich zdjęć ze znacznikiem "prywatne", tzn. nie są pokazywane na Twoim profilu.

Kolejną ważną zmianą jest możliwość wyłączenia reklam. Ta funkcja oraz kilka innych udogodnień są umieszczone w pakiecie mobile eXtra. Oprócz dezaktywacji większości reklam, uzyskasz także dostęp do dłuższych niż dotychczas list użytkowników, większej ilości fotek odwiedzanych przez Ciebie profili, dostępu do chmury z Twoimi zdjęciami oraz powiadomienia o otrzymanych śladach i polubieniach fotek. Mamy nadzieję, że nowe funkcje przypadną Wam do gustu. Abonament mobile eXtra jest oczywiście także możliwością wynagrodzenia nas za tworzenie, utrzymanie i rozwijanie serwisu. Wszystkim, którzy zdecydują się na zakup abonamentu najpiękniej dziękujemy!
Poza tym poprawiliśmy kilka drobnych błędów jak nieprawidłowe powiadomienia, konieczność ich ręcznego oraz dostęp do wiadomości prywatnych.

Pobierz najnowszą wersję apki kumpello  na Androida.

W przyszłym tygodniu planujemy mały update z poprawkami. Liczymy oczywiście na Waszą pomoc i uwagi dotyczące nowych funkcji.